Informācija par sīkdatņu izmantošanu

Sīkdatņu izmantošana

AS “Sadales tīkls” savās tīmekļa vietnēs izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi, nodrošinātu tās darbību un funkcionalitāti u.c. mērķiem. Aicinām iepazīties ar plašāku informāciju par mūsu tīmekļa vietnēs izmantotajām sīkdatnēm.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes (cookies) ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari u.c.) saglabā jūsu galiekārtā (datorā, mobilajā tālrunī, planšetē), lai identificētu pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus. Tādējādi ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Jūs variet atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

Atkarībā no funkcionalitātes un izmantošanas mērķa, Sadales tīkls  izmanto obligātās sīkdatnes, funkcionālās sīkdatnes, analītiskās sīkdatnes un mērķēšanas (reklāmas) sīkdatnes.

Sīkdatņu apstiprināšana un atspēkošana

Apmeklējot mūsu tīmekļa vietnes, aplieciniet, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Tomēr ņemat vērā – ja izvēlēsieties atspējot nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.